Kuveyt Turk Mobil Sube

Kuveyt Turk Mobil Bankacılık
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.5 MB
  • Version 2.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.
Kuveyt Turk Mobil Sube, uygulaması android işletim sistemine ve 2,1 üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için yazılmış, Kuveyt Turk Bankasının müşterilerine yönelik olarak hazırlanmış olan mobil bankacılık uygulamasıdır.
Kuveyt Turk Mobil Sube, uygulaması android işletim sistemine ve 2,1 üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için  yazılmış, Kuveyt Turk Bankasının müşterilerine yönelik olarak hazırlanmış olan mobil bankacılık uygulamasıdır.

Uygulama Kuveyt Turk Bankası tarafından müşterilerine ücretsiz olarak hazırlanmış olan internet bankacılıgını cebinize getiren bir uygulamadır. Uygulama ile dilediginiz heryerden gprs baglantınız bulundugu sürece, para transferleri gerçekleştirebilir, kredi kartınızın ödeme tarihleri hakkında bilgi edinip, ekstreleri inceleyebilirsiniz. 

Uygulama ile ayrıca, Cep Parolamatik kullanarak üreteceğiniz tek kullanımlık şifre ile birlikte Kuveyt Türk Internet Şubesi'ne güvenli bir şekilde girebilirsiniz.
Bu parola özelliği için ise sadece Mobil Şube başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Hesap listeleme, hesap detay görüntüleme, hesap hareketleri, dekont görüntüleme ve gönderme, hesabıma havale, başka hesaba havale, isme havale, hesaba EFT ve isme EFT, gsm  TL yükleme, döviz ve kıymetli maden alış-satışı gibi işlemleri mobil şubenizden gerçekleştirebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Kuveyt Turk Mobil Sube indir